Witaj, na stronie sklepu motoryzacyjnego

Sklep internetowy o tematyce motoryzacyjnej

Naszymi trzema głównymi kategoriami są MOTOCYKLE, SAMOCHODY OFF-ROAD oraz RAJDY.

W dziale MOTOCYKLE znajdziesz wszystko co potrzebne do stworzenia swojego własnego projektu. Współpracujemy z firmą customową UglyMotors, która tworzy cafe racer-y. Projekty firmy uglymotors zostały wyróżnione na niejednym konkursie na całym świecie. Już dzisiaj możesz kupić projekty, gotowe KITy, gotowe części przygotowane do przeróbki Twojego motocykla.

W dziale OFF-ROAD znajdziesz akcesoria do tego, żeby przerobić własną terenówkę i dostosować jej wyposażenie zarówno do prostych rajdów przeprawowych jak również ekstremalnych rajdów off-road. Współpracujemy z głównymi producentami wyciągarek w Europie firmą Dragon Winch i firmą Titanum Winch. Współpracujemy również z firmą Pod Piramidą, która posiada własny tor off-road, na którym można testować własne sprzęty. Firma Pod Priamidą wynajmuję również samochody terenowe, które można zamówić jako usługę również u nas w sklepie www.bksport.pl

W dziale RAJDY można zakupić różnego rodzaju akcesoria przydatne do przygotowania pojazdów do udziału w rajdach płaskich.

Jeżeli posiadasz jakieś produkty z branży motoryzacyjnej i chciałbyś je sprzedawać w sklepie internetowym napisz do Nas. Jesteśmy otwarci na nową współpracę zarówno do stworzenia nowej kategorii jak również sprzedaży produktów w stworzonych już kategoriach.

Zapraszamy Serdecznie 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *